Zadzwoń Teraz
+48 603 120 172
O firmie
Image
Image
Image
P.H.U. MIDAS Robert Staszewski

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "MIDAS" Robert Staszewski istnieje od 1992 roku. Przez ponad 30 lat sprawdziliśmy się w różnych branżach i zrealizowaliśmy zlecenia o różnym zakresie i poziomie trudności. Czymkolwiek się zajmujemy, standardem dla nas jest najwyższa jakość wykonanych przez nas prac i satysfakcja inwestora. Możemy pochwalić się wykwalifikowaną kadrą z wieloletnim doświadczeniem. PHU "MIDAS" Robert Staszewski to przede wszystkim siła zespołu realizującego powierzone zadania. Z dumą prezentujemy naszą szeroką ofertę usług, które wykonujemy. Teraz w ofercie MIDAS znajdziesz różnorodne modele i rozmiary domów modułowych, z opcją dostosowywania wnętrza tak aby sprostać Twoim indywidualnym oczekiwaniom. Wszystkim naszym Klientom oferujemy również transport i montaż.

Zobacz naszą ofertę!

Odkryj czym się zajmujemy i przekonaj się sam co mamy do zaoferowania!

P.H.U. MIDAS

Nasza firma specjallizuję się również w rozbiórkach: budynków, budowli, hal i konstrukcji stalowych oraz żelbetonowych, wraz z utylizacją materiałów porozbiórkowych. Firma świadczy też usługi koparkami, usługi cięcia złomu stalowego, hurtowy i detaliczny skup i sprzedaż złomu. Nasz  detaliczny punkt skupu złomu znajduje się przy ul. Samsonowicza 6 w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Prowadzimy działania wykonawcze i koordynujące związane z całością przebiegu zleconej nam inwestycji lub określonego zakresu robót. Pracujemy zgodnie z przepisami BHP i ochrony środowiska. Stosujemy najnowsze technologie, indywidualnie dobrane do specyfiki konkretnego zlecenia.

Image

Oferujemy wysokiej jakości domy modułowe

O nas
Naszym standardem jest najwyższa jakość wykonanych prac i satysfakcja inwestora. Zapewniamy pełną kontrolę i nadzór realizowanych inwestycji.
Kontakt
ul. Żelazna 58/62 lok. 1221 00-866 Warszawa
ul. Żelazna 58/62 lok. 1221
00-866 Warszawa
+48 603 120 172
+48 603 120 172
srmidas@list.pl
srmidas@list.pl
001530
Nawigacja
Copyright 2024 © P.H.U. MIDAS Robert Staszewski Projekt i wykonanie  domu modułowe warszawa WGB-Group

domy kontenerowe, domu modułowe, kontenery biurowe, biura kontenerowe, domy z kontenerów, gotowe domy, warszawa, dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Polish English French German